ניקוי ספות- למה זה חשוב ואיך עושים את זה?

כולנו מכירים את התחושה הכיפית של ספה חדשה בבית שלנו. אבל לצערנו הרב, לאחר כמה זמן הספה אוגרת כתמים, לכלוכים וחיידקים. לכן, כדאי לשכור את שירותיה של חברה ניקיון שתעשה לכם ניקוי ספה מקצועי. ומרשימה

למה ניקוי ספות זה חשוב?

כמו שאתם מנקים את הרצפה, את המטבח, את החלונות, או כל דבר אחר בבית חשוב גם לעשות ניקוי ספה. ספה נוטה בקלות להתלכלך, כי אין מה לעשות, עם כמה שנשמור עליה, בסופו של דבר היא רהיט, והיא רהיט שיושבים עליו. לכן, אם אתם רוצים שהבית שלכם יהיה באמת נקי, ולשדרג את האסתטיקה של החדר או הסלון, אתם חייבים ניקוי ספה.

מעבר לפאן האסתטי, ספה נוטה לאגור כמות גדולה של חיידקים, פטריות, עובש, או אבק. וזה לא משהו שאתם רוצים בתוך הבית שלכם, בטח לא מבחינה בריאותית. לכן, ניקוי ספות הוא חשוב גם לבריאות שלנו.

גם כשמדובר על ניקיון למשרדים , ניקוי ספות הוא קריטי. הנראות של המשרד שלכם חשובה מאוד. משרד נקי מושך יותר לקוחות, וגורם לעובדים שלכם להיות עובדים טובים יותר. וכפי שכבר ציינו, ניקיון למשרדים, יסודי ככל שיהיה, לא יהיה שלם בלי ניקוי ספה. כמובן שאתם גם צריכים לשמור על בריאותם של העובדים שלכם לכן לא כדאי להשאיר בחדר קן של חיידקים.

אז איך בוחרים איש מקצוע טוב של ניקוי ספות?

ספה היא רהיט יקר ועדין. לכן, חשוב לוודא שאיש המקצוע שבחרתם למשימת ניקוי ספה הוא מקצועי. אם עושים ניקוי ספות באופן לא מקצועי, אפשר לגרום לספה שלכם נזק בלתי הפיך. הנה כמה קריטריונים שאתם חייבים שיהיה לאיש מקצוע כאשר מדברים על ניקוי ספה.

  1. ניסיון
    אנשי מקצוע עם ניסיון רב הם בעלי הידע הרחב ביותר בנוגע לניקוי ספות. הם כבר ראו הכל, התעסקו עם כל סוגי הספות, יודעים בדיוק מה כדאי לעשות ואיך.
  2. שיחת טלפון
    בשיחת הטלפון עם איש המקצוע נסו להבין האם הוא “רציני” אם הוא ישר נותן לכם הצעת מחיר בלי להבין את פרטי הספה ומה שאתם צריכים, הוא כנראה לא האיש שהיינו ממליצים לקחת.
  3. התאמת סוג הספה לניקוי
    בעלי מקצוע טובים ישאלו אתכם בנוגע לסוג הספה, הריפוד, מצבה, וכו’. ישנן שיטות ניקוי ספה רבות, וכדי למנוע נזק לספה צריך להתאים נכון את סוג הניקוי לסוג הספה, על מנת לקבל תוצאות מקסימליות בלי לגרום נזק.

למה שאני לא פשוט אקנה ספה חדשה במקום להוציא כל פעם כסף על ניקוי ספה?

זו שאלה טובה, ויש לה תשובה.
ראשית, ניקוי ספה הוא לרוב זול משמעותית מרכישת ספה חדשה. בנוסף, גם אם תצטרכו לחזור על ניקוי ספה פעם בכמה זמן, זה עדיין משתלם יותר. למה? כי גם אם תקנו ספה חדשה ותחליטו שאתם שומרים עליה מאוד, החיידקים עליהם דיברנו עדיין יצטברו בה, זה בלתי נמנע. לכן, גם כאשר תקנו ספה חדש, לאחר תקופה מצבה לא יהיה הרבה יותר טוב ממצבה של הספה הקודמת.

לסיכום, בין אם מדובר על ניקיון לבית ובין אם מדובר על ניקיון למשרדים, ניקוי ספות הוא קריטי. לכן, חשוב שפעם בכמה זמן תשכרו את שירותיה של חברה ניקיון שתעשה עבורכם עבודה מקצועית ותשאיר אתכם מרוצים עם הספה שלכם, רק שעכשיו היא נראית כמו חדשה!

ניקוי ספות

מחפשים שירות ניקיון מקצועי ואיכותי? השאירו פרטים כאן!